1. Nasza relacja z Bogiem zaczyna się od Jego inicjatywy. O tym mówi słowo Boże dzisiejszej Liturgii. W Ewangelii Jezus lituje się nad ludźmi zagubionymi i bezradnymi. Dlatego powołuje uczniów i posyła ich, aby nieśli uzdrowienie i nadzieję. To posłanie trwa także dziś i obejmuje każdego z nas. Naszą rzeczą jest jedynie zaufać Chrystusowi i przyjąć Jego łaskę.
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominali w środę św. brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
3. Po mszy naszą ofiarą do puszki wesprzemy Świątynię Opatrzności Bożej.
4. Na adorację najświętszego sakramentu zapraszam w tym tygodniu w piątek do Pniewa. od godz. 17.00.
5. Powoli zbliżamy się do zakończenia Roku Szkolnego. Skorzystajmy z sakramentu pokuty i pojednania, aby podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosić o dobre przeżycie czasu wakacji.
6. GOŚĆ